forum
NAUTIČKI FORUM

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

MAJSTORI, MAJSTORI I OPET MAJSTORI
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
GatkaBGD

Pridružio: 24 Dec 2007

PorukaPoslao: Sre, 17 Sep 2008 10:55:44    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ja nisam govorio o izradi i dizajnu proizvoda nego o pristupu majstora zanatlija prema musterijama, i uopste mi nije bila namera da branim nase
majstore jer i sam imam problema sa njima. To je univerzalni problem ma gde god bio. Po mom subjektivnom sudu, najveci prevaranti su grcki serviseri i treba ih izbegavati.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Broker975fx

Pridružio: 20 Sep 2008

PorukaPoslao: Čet, 04 Dec 2008 12:27:43    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Trebao bi mi broj nekog elektriara da mi odradi nekoliko stvari na kontrolnoj tabli, povee obrtomer, neke kontrolne lampice i sl. zezalice a usput i izekira instalaciju. Ako nekog znate bio bih zahvalan za PM.
Nazad na vrh
sealion

Pridružio: 12 Nov 2008

PorukaPoslao: Ned, 07 Dec 2008 14:13:03    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Danilo ::
dima ::
Molim Vas samo bez linih imena, adresa i kontakta. Svoja iskustva slobodno moete izneti ne tedei nikog.
Piite i o dobrim i o loim, ali bez vreanja. Opiite iskustva, a ne ljude.

a koja je onda poenta ovog topica, ako necemo spominjati sa kojim majstorima smo zadovoljni a sa kojima nismo????????????????

Pretpostavljam da je jako teak doivljaj kad te neki kvazi majstor zezne i prevari meutim zaista je bitna etika.
mislim da bi bilo jako korektno da ih se niti ne spominje, ve da se prave majstore hvali na sva usta pa i preko foruma. ti laljivci ionako iz dana u dan propadaju u sve vea govna.
budimo ljudi i reklamirajmo kvalitetu a ne ljam.
Ayrton Senna

Pridružio: 10 Mar 2008

PorukaPoslao: Sre, 28 Jan 2009 22:44:44    Naslov: tapacirung za plovilo Odgovoriti sa citatom

postovan, interesuju me vasa iskustva, odnosno preporuka za tapacirersku radnju, radionicu koja radi camce
unapred hvala...

ciao ayrton, always no 1
Nazad na vrh
kris123

Pridružio: 12 Sep 2008

PorukaPoslao: Sre, 28 Jan 2009 23:54:01    Naslov: Re: tapacirung za plovilo Odgovoriti sa citatom

Ayrton Senna ::
postovan, interesuju me vasa iskustva, odnosno preporuka za tapacirersku radnju, radionicu koja radi camce
unapred hvala...

ciao ayrton, always no 1

Titika Novi Sad
Nazad na vrh
KING

Pridružio: 28 Jan 2009

PorukaPoslao: Čet, 29 Jan 2009 22:04:48    Naslov: . Odgovoriti sa citatom

Kada smo kod majstora.
Za prohrom vam je EXSTRA kvalitetan,Zeljko 063514429 iz NS sto je jos bitnije EXSTA posten i naravna nije skup.
Prvom prilikom cu vam poslati slike.

Poslednji izmenio KING dana Sub, 31 Jan 2009 15:23:00, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
nauticant

Pridružio: 16 Dec 2008

PorukaPoslao: Čet, 29 Jan 2009 23:18:46    Naslov: majstor za struju Odgovoriti sa citatom

Za struju na plovilima preporucujem Baneta iz Zemuna 0641294397
Nazad na vrh
seva-2

Pridružio: 11 Dec 2008

PorukaPoslao: Sre, 18 Feb 2009 12:23:10    Naslov: Odgovoriti sa citatom

SVAKA CAST DOBRIM I POSTENIM MAJSTORIMA.Kako kazu Rusi : niski im poklon.

Ja sam radio camac bez nacrta, ali sam uvek znao sta hocu i umeo sam da majstorima objasnim,kako i sta da naprave. Na tom polju nisam imao problema i zamerki.Problem je u poverenju,u recenom tj.tezini reci [ nazalost,nekime rec nista ne znaci ].

Ako se dogovorimo da cevi na tendi [ zbog tezine samih ] budu tankozidne,a majstori zbog lakseg zavarivanja urade tendu od debelozidnih cevi .Ili jos gore , zakazem da se vodoprovodne cevi na kojima se narezivanjem zatim usrafljuju ventili urade od debelozidnih cevi, oni to sve urade kontra i to iz niskih pobuda , da im od razlike u ceni ostane neki dinar u dzepu,to ne mogu da razumem. I da vas ne opterecujem koliko sam sitnih [ a velikih ] podvala kvalitetnom kontrolom otkrio.

Sva sreca sto sam imao vremena i para pa sam sve to uz licnu kontrolu zamenio sa drugim majstorima.

Administracija FORUMA ne dozvoljava da se imenuju losi majstori ,ali ako kazem da sam ja nagrabusao sa bracom iz Breske kod Obrenovca ,valjda to moze ostati bez sankcija.

Sada sve sto radim na camcu , radim u mom prisustvu. Dobijam na kvalitetu , ali gubim na vremenu , jer nazalost ja sam na camcu prisutan samo u vreme godisnjeg odmora.

Nedajte da od vas prave budale i da vas "kratko sisaju".Ja sam sticajem okolnosti potrosio poslednji adut --POVERENJE

POZDRAV MOMA S.
gosa

Pridružio: 25 Mar 2009

PorukaPoslao: Čet, 26 Mar 2009 00:32:42    Naslov: Odgovoriti sa citatom

zna li iko gde mogu da nadjem da kupim inpeler za mercury 4ks dvotaktni. ili neki servis pa da mi prodaju posto mi motor nije u beogradu. hvala
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
seva-2

Pridružio: 11 Dec 2008

PorukaPoslao: Čet, 26 Mar 2009 08:00:23    Naslov: Odgovoriti sa citatom

gosa

Koje je godine proizveden ?

Pozdrav Moma S .
gosa

Pridružio: 25 Mar 2009

PorukaPoslao: Čet, 26 Mar 2009 20:28:17    Naslov: Odgovoriti sa citatom

neznam tacno ali je dosta star devedeset i neko, ima rezervar na sebi, dva cilindra i dvotaktni je. tacno godiste neznam, nalazi se u tekiji na djerdapukad budem otisao tamo znacu ali sad nista. poz
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
LJilja Radmanovic

Pridružio: 06 Feb 2009

PorukaPoslao: Pet, 27 Mar 2009 17:27:24    Naslov: Odgovoriti sa citatom

gosa

Potrudi se i verno prepisi sve podatke sa tablice , koja je zanitovana , ili izgravirana na njemu . Sve ostalo zatim .

Pozdrav Moma S .
skituljko

Pridružio: 07 Feb 2008

PorukaPoslao: Sre, 08 Apr 2009 02:56:02    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ako neko moze da mi posalje na private broj nekog elektricara kojeg ne mrzi da dodje do marine karaburma tj.do mike da pogleda alternator i obrtomer a da nije nepismen i broj nekog ko ume da osmirgla i ofarba metalni camac bez dna to vec imam

????????????????????????????????????????????????????????????????????? a ovo je najbolje....Molim Vas samo bez linih imena, adresa i kontakta. Svoja iskustva slobodno moete izneti ne tedei nikog.
Piite i o dobrim i o loim, ali bez vreanja. Opiite iskustva, a ne ljude.???????????????????????????????????????????????????????????????
inace . Ovo je potpuno bez veze.U krajnjem slucaju brisite ove sto ih pljuju ali ostavite ove koje hvale....ja kad vidim da petorica hvale jednog istog zvacu tog....
i zasto se iko mesao u forum forum je forum tu ljudi pisu sta god hoce ili dajte adresu nekog foruma gde moze slobodno da se cita i pise pa da saznam sve sto me zanima
Nazad na vrh
dima
Site Admin

Pridružio: 19 Jun 2006

PorukaPoslao: Sre, 08 Apr 2009 07:53:24    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Skituljko,
Ovo pravilo je postavljeno jer majstori, u cilju sopstvene promocije, besomuno pljuju jedan drugog nebi li privukli muterije. Mislimo da je cela ta pljuvaina suvina za svaki ozbiljan forum, pa ta pisanja redukujemo do nivoa pristojnosti, koliko god je to mogue.
Znate i sami da kad se neko uloguje pod nadimkom sa mailova tipa google, yahoo.... moete sve najgore da napiete o bilo kom bez ikakve odgovornosti, a to svima nama zaista ne koristi.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Colonelo

Pridružio: 20 Jan 2008

PorukaPoslao: Sre, 08 Apr 2009 16:29:28    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ne da administrator da se napise ime foruma.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 4 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Portal NA VODI © 2016