forum
NAUTIČKI FORUM

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Kafane, arde, bircuzi, krme i sl.
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
aleksiades

Pridružio: 02 Sep 2007

PorukaPoslao: Uto, 27 Maj 2008 16:12:20    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Evo neto na samom vrhu Dunava...
Nisam lino bio, ali sam ogladneo dok sam itao.
Lepo bi bilo da neko da komentar iz prve ruke kakva je dimljena deverika u Pikecu...

http://www.dnevnik.co.yu/modules.php?name=News&file=article&sid=38974

a dok se putuje uzvodno, moe i da se svrati negde ovde...

http://www.dnevnik.co.yu/modules.php?name=News&file=article&sid=23189
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
drterzic

Pridružio: 12 Apr 2009

PorukaPoslao: Sub, 22 Avg 2009 10:24:14    Naslov: Odgovoriti sa citatom

uo sam da je "Na kraju sveta" kod Beke odlian restoran, ali na alost jo uvek nisam bio da proverim. Moe li neko da da koordinate?

Istoimeni restoran u Vinjici je provereno dobar:

N4449'55.38"
E2032'52.10"

Naravno, "Bela stena" tj. "veb" je pria za sebe...
Nazad na vrh
captain dule

Pridružio: 28 Maj 2009

PorukaPoslao: Sub, 22 Avg 2009 11:28:18    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Samo bre mislite o hrani Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
caper

Pridružio: 11 Dec 2008

PorukaPoslao: Ned, 23 Avg 2009 11:30:58    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Svima pratiocima ove prepiske preporuio bih kontak sa mojim drugom Ljubiom Velikoviem iz Zrenjanina 064/4.784.262 i 023/542.697, koji od Apatina pa sve do .....(dokle Vam se prohte) ZNA ZA APSOLUTNO SVAKU ARDU, KAFANU, KAFANICU, KAMP i slino i stalno to obilazi sam ili sa gomilom prijatelja na svom Mac Gregor 26 brodu. Svako ko eli moe mu se pridruiti i uivati. Otvoren je za svaku razmenu informacija (ima svojevrstan peljar svih pomenutih mesta) i saradnju tako da mu se svako ko eli slobodno moe obratiti. Nadam se da moderator nee skinuti ovo, jer nije komercijalna reklama ve kontakt sa jednim divnim ovekom i vrsnim nautiarem u penziji koji OBOAVA reku i sve na njoj.

Poydrav svima
yamato

Pridružio: 10 Sep 2008

PorukaPoslao: Sre, 26 Avg 2009 17:55:45    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pa super! zamoli drugara da turi peljar na forum. svaki korisnik mu onda dodje po 'ladno pivo, i mirna backa Smile

caper ::
Svima pratiocima ove prepiske preporuio bih kontak sa mojim drugom Ljubiom Velikoviem iz Zrenjanina 064/4.784.262 i 023/542.697, koji od Apatina pa sve do .....(dokle Vam se prohte) ZNA ZA APSOLUTNO SVAKU ARDU, KAFANU, KAFANICU, KAMP i slino i stalno to obilazi sam ili sa gomilom prijatelja na svom Mac Gregor 26 brodu. Svako ko eli moe mu se pridruiti i uivati. Otvoren je za svaku razmenu informacija (ima svojevrstan peljar svih pomenutih mesta) i saradnju tako da mu se svako ko eli slobodno moe obratiti. Nadam se da moderator nee skinuti ovo, jer nije komercijalna reklama ve kontakt sa jednim divnim ovekom i vrsnim nautiarem u penziji koji OBOAVA reku i sve na njoj.

Poydrav svima

Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.
M.Twain
Nazad na vrh
caper

PorukaPoslao: Sre, 26 Avg 2009 23:56:11    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nije Ljubia neko ko je vian netu. Verujem da bi jo skeniranje i ostalo njemu bilo dosta komplikovano, a i ja sam poprilino udaljen od njega da bih ta uradio. Ovo su njegovi brojevi 064/4.784.262 i 023/542.697 pa mu se svako moe javiti i sa njim dogovarati to mu je drago.
Pozdrav svima

[quote="yamato"]pa super! zamoli drugara da turi peljar na forum. svaki korisnik mu onda dodje po 'ladno pivo, i mirna backa Smile

[quote="caper"]Svima pratiocima ove prepiske preporuio bih kontak sa mojim drugom Ljubiom Velikoviem iz Zrenjanina 064/4.784.262 i 023/542.697, koji od Apatina pa sve do .....(dokle Vam se prohte) ZNA ZA APSOLUTNO SVAKU ARDU, KAFANU, KAFANICU, KAMP i slino i stalno to obilazi sam ili sa gomilom prijatelja na svom Mac Gregor 26 brodu. Svako ko eli moe mu se pridruiti i uivati. Otvoren je za svaku razmenu informacija (ima svojevrstan peljar svih pomenutih mesta) i saradnju tako da mu se svako ko eli slobodno moe obratiti. Nadam se da moderator nee skinuti ovo, jer nije komercijalna reklama ve kontakt sa jednim divnim ovekom i vrsnim nautiarem u penziji koji OBOAVA reku i sve na njoj.

Poydrav svima[/quote][/quote]
st-1039

Pridružio: 25 Dec 2008

PorukaPoslao: Pon, 07 Sep 2009 12:05:53    Naslov: E, jeste da se spominje samo Dunav i Sava sta je sa TISOM?! Odgovoriti sa citatom

Evo nase omiljene csarde "Halas Csarda"
126.7km desna obala vikend naselje Halas arda [img]http://img197.imageshack.us/i/p6070082k.jpg/[/img]
Nazad na vrh
seva-2

PorukaPoslao: Pet, 12 Jan 2018 21:42:13    Naslov: Odgovoriti sa citatom

#

I bilo je i trajalo je ... ! I svi bi da se ponovi ... a ono traje i bez da se desi ... !
UrosP
Moderator

Pridružio: 16 Avg 2016

PorukaPoslao: Pon, 15 Jan 2018 11:31:26    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da osvežimo temu, ja bih da dodam da treba posetiti i ovo mesto "Čarda 1215" na 1215. kilometru Dunava u Starom Slankamenu.

Čardu drži prijatelj sa vode, Marko.

Citiraću ono što je Mileta jednom prilikom napisao i mislim da je sve rekao:
Mileta ::

Da je naš drugar Mare veliki ljubitelj nautike, pokazao je više puta. Pored toga što voli da jezdi talasima Dunava na svom čamcu, Restaurira čamce, Elise i još štošta oko nautike, često nas okuplja u svom restoranu Čardi 1215 u marini Stari Slankamen. Kud ćeš veće lepote sediš u Čardi, pijuckaš štagod od pića, jedeš sveže ulovljenu ribu, ja nemam ništa ni protiv roštilja, gulaša ili čega drugog, uz to kroz prozor gledati čamce vezane u marini kako jedva čekaju da se otisnu uz i niz Dunav. Milina jedna.

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Strana 3 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Portal NA VODI © 2016