forum
NAUTIČKI FORUM

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

EKOLOGIJA
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Colonelo

Pridružio: 20 Jan 2008

PorukaPoslao: Čet, 14 Feb 2008 18:16:08    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Evo i mog doprinosa za "Djubre na vodi"
dima
Site Admin

Pridružio: 19 Jun 2006

PorukaPoslao: Čet, 14 Feb 2008 18:53:27    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nije poenta u veliini slike 640x480 je sasvim dovoljno.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
eravg
Gost

PorukaPoslao: Čet, 14 Feb 2008 22:57:44    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Svaka cast COLONELO, daj jos fotosa, samo ih smanji malo, zauzecemo Dimi ceo forum, sa tvojim fotkama.

Pozdrav!
Nazad na vrh
peca

Pridružio: 26 Nov 2007

PorukaPoslao: Pet, 15 Feb 2008 03:32:16    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ево и слика о којим сам говорио
peca

Pridružio: 26 Nov 2007

PorukaPoslao: Pet, 15 Feb 2008 03:36:10    Naslov: Odgovoriti sa citatom

а ево и текста који иде уз то .као што рекох све је то лепо.иначе много волим да пецам.из тих истих разлога сам се и приближио води.само пуна ми је она ствар рибокрадица и целе неправде која се чини нашим водама.имао сам прилике да пецам у иностранству и могу рећи да је разлика у количини рибе која обитава у води код нас и у швајцарској неупоредива.ко каже нисмо ми швајцарска може слободно да..не знам шта само сам јако огорчен.други би дупе продали да имају овакво природно богатство а ми не знамо да ценимо.ово би могло слободно да иде у тему екологија.само кад би видели шта се догађа око мог сплава,у ширем центру града (45 блок)и где ја уживам у води.то да покажем неком странцу питао би се како се сви не потрујемо?ма шта странци и сам се чудим.иако је тако ипак од свитања на Дунаву и Сави мало је лепших ствари.зато чувајмо своје воде и надајмо се да ће их и неко други чувати.нећу да апелујем ни на кога већ на самог себе а ако неко може да помогне добро је дошао само што врло добро знамо да мало је оних који стварно помажу.даће Бог биће их више,само нек је оваквих тема и људи има и наде за промене и боље сутра
Colonelo

PorukaPoslao: Pet, 15 Feb 2008 11:08:47    Naslov: Odgovoriti sa citatom

eravg ::
Svaka cast COLONELO, daj jos fotosa, samo ih smanji malo, zauzecemo Dimi ceo forum, sa tvojim fotkama.

Pozdrav!

Izvinjavam se bio je to moj prvi uspesni pokusaj da "okacim" fotografiju. Evo jos malo "djubreta" ( smanjio sam je)

eravg
Gost

PorukaPoslao: Pet, 15 Feb 2008 19:15:17    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ljudi Prva liga ste, ali ovo kod splavova, krive su i gazde, ako je restoran onda su im vazne samo pare, a ako . . . . . ma svi smo krivi !!!!
Nazad na vrh
Colonelo

PorukaPoslao: Pet, 15 Feb 2008 19:24:35    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tacno je Ero svi smo krivi. Mislim da se radi o nevaspitanju od malih nogu, iz porodice smo poneli los odnos do okoline. Ovo oko splavova je uzas, znam da nisu sve krivi njihovi vlasnici ali djubre dodje do njihovog "dvorista" pa su onda i duzni da ga ciste. Kada bi inspekcije radile svoj posao pa udri po dzepu nase obale bi bile ciste. Znam da Sava dosta toga donese oko splavova ali znam da i sa splavova bacaju djubre u vodu - i ne samo djubre.
Zato svi moramo pa i mi sa foruma da se angazujemo vise da bi Sava i Dunav bili zdravi za buduce generacije.
eravg
Gost

PorukaPoslao: Pet, 15 Feb 2008 19:36:24    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pazi dobro.
Svi znamo, svi smo krivci, svi volimo reke, vodu a niko nista da preduzme. Kako da i mi na forumu, uradimo nesto ,kad ovi iz vrha drzave ne reaguju na ovakve stvari.

Ja sam za svaku vrstu aktivnosti sto se ovoga tice, samo da ima efekta.
Nazad na vrh
eravg
Gost

PorukaPoslao: Pet, 15 Feb 2008 23:38:48    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Otpatci, ubre

- Sve to si poneo sa sobom i vrati sa sobom ukljuujui i otpatke, u kesi naravno.
Mnogi otpaci su smrtonosna i muna zamka za velika i mala bia koja se zaglave u njima ili ih grekom pojedu i takoe otpaci trajno truju prirodu.
Niko ne eli da umire u mukama. Uvek pokupi svoje otpatke!

- Nikada ne odbacuj baterije u prirodu jer su izuzetno otrovne!Ubijaju sve i truju vodu!

- Ne koristi deterdente za pranje u potocima, jer e tako pobiti sve to ivi u njima!

Operi tanjir ili olju pomou sitnog peska iz potoka i zguvanih travki.
Nazad na vrh
eravg
Gost

PorukaPoslao: Sub, 16 Feb 2008 00:12:04    Naslov: Ubice ............. Odgovoriti sa citatom

Ubice .............

Tamo gde reni rak naputa svoj dom znaj da voda nije zdrava . Nateran ljudskom glupou da pokua nemogue , da sauva ivot od idiota belosvetskih , Nagurao je dosta leta ali ovo pregurati nee
jer neki bilmez koji samo broji lovu koji je svativi sve rei naopako pretvorio prvobitnu akumulaciju kapitala u sudomu i gomoru u poetak kraja , jebale ga pare kad je moju reku pretvorio u groblje rakova .............

ribe ..........................

Neimao roda ni poroda , nevisila mu nikada puka nad ognjitem ubre ono jedno novopeeno bogato kapitalistiko . O boe oprosti mi na grenim mislima ali mislim da si pogrenima dao da ive ...............

Neu da se izvinjavam za moje rei nikome
jer moje dvorite su zagadili , pred kuu mi otrov posuli , u moju setnu duu srce zgazili ................U Tisu su mi dirnuli ......... seme im idiotsko treba zatrti , ruke do lakata posei , u kolica ih smestiti . Neka vas sve zbog ovoga pogubim ali ja ih nebi alio niti jednoga trenutka , presuda bi bila laka a moja savest ista do boga a dalje neka bude kako bude

Ubicama nepratam

izvor:www.blogoye.org
Nazad na vrh
eravg
Gost

PorukaPoslao: Ned, 24 Feb 2008 23:56:17    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nazad na vrh
eravg
Gost

PorukaPoslao: Pon, 25 Feb 2008 00:31:43    Naslov: Odgovoriti sa citatom

A ovo spremaju za ribocuvarsku sluzbu
Nazad na vrh
Colonelo

PorukaPoslao: Pon, 25 Feb 2008 20:42:06    Naslov: Odgovoriti sa citatom

"Neu da se izvinjavam za moje rei nikome
jer moje dvorite su zagadili , pred kuu mi otrov posuli , u moju setnu duu srce zgazili ................U Tisu su mi dirnuli ......... seme im idiotsko treba zatrti , ruke do lakata posei , u kolica ih smestiti . Neka vas sve zbog ovoga pogubim ali ja ih nebi alio niti jednoga trenutka , presuda bi bila laka a moja savest ista do boga a dalje neka bude kako bude"

ERO SVAKA CAST! Kada bi mogli ovo da odstampamo u vidu letka pa da izlepimo sve marine, splavove i mesta za pecanje, mislim da bi bilo efekta. BRAVO ERO!
Colonelo

PorukaPoslao: Pon, 25 Feb 2008 21:22:53    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Juce sam prvi put izasao sa camcem na Savu u ovoj godini da se malo provozam, obidjem mesta za pecanje i da uzivam u lepom danu - a sve mi je preselo. Glavni razlog su bile dve plasticne kese i jedna grana koje su mi se u razmaku od 2 sata zamotale oko elise i normalno zaustavile motor. Pa onda veslaj do obale, skidaj motor, skidaj elisu, vracaj motor na camac i sve to tako dva puta. Da poludis.
Da "dozivljaj" bude veci pobrinula se jedna jaca grana oko Ostruznickog mosta koja je plutala Savom i koja mi je slomila stift. Sreca da sam imao rezervni. Tako sam vise "opravljao" nego sto sam se vozio - sta reci?
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 4 od 6

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Portal NA VODI © 2016