:: Pogledaj teme - Regate - druzenje i plovidba
 forum
NAUTIČKI FORUM

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Regate - druzenje i plovidba
Idi na stranu 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
maliv

Pridružio: 31 Dec 2006

PorukaPoslao: Čet, 08 Feb 2007 15:32:09    Naslov: Regate - druzenje i plovidba Odgovoriti sa citatom

*

Do pre nekoliko godina postojala je regata Ilustrovane politike od kada je ona ukinuta ostala je koliko ja znam jedino regata Savom do Obrenovca u prvoj nedelji septembra ali bi ja pre rekao da je to popodnevna voznja nego regata dali neko zna dali se nesto organizuje rado bi se prikljucio! Laughing
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pera GARMIN

Pridružio: 10 Jan 2007

PorukaPoslao: Sub, 10 Feb 2007 22:59:54    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Predlaem da autori emisije razmisle o organizacji neke regate (celodnevne vonje za poetak) tokom leta? Ne mora ba kao regata "Ilustrovane", bar ne u poetku...

Da li je neko uestvovao na "Belgrade Boat Carnival" manifestaciji. Konstatno je proputam, iz godine u godinu, i nikako da vidim o emu se tu radi?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
autarh
Gost

PorukaPoslao: Ned, 11 Feb 2007 02:02:56    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pera GARMIN ::
Predlaem da autori emisije razmisle o organizacji neke regate (celodnevne vonje za poetak) tokom leta? Ne mora ba kao regata "Ilustrovane", bar ne u poetku...

Da li je neko uestvovao na "Belgrade Boat Carnival" manifestaciji. Konstatno je proputam, iz godine u godinu, i nikako da vidim o emu se tu radi?

trenutno sredjujem brod ako bude gotov do leta zainteresovan sam za obe manifestacija, bilo bi dobro da se ovde ljudi prijave
Nazad na vrh
TATANGA

Pridružio: 29 Maj 2006

PorukaPoslao: Pon, 12 Feb 2007 18:30:07    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sto se regata tice, ostala je samo jedna. To je "Zivanic" regata, koja se odrzava pocetkom septembra, a u organizaciji Lucke kapetanije i traje dva dana ( mislim ), odnosno jedan ceo vikend.
Karneval na vodi nije regata, ali je svakako interesantno desavanje. Do sada je odrzan tri puta ( moja malenkost je bila dva puta ), i tu je stos da se organizovano marine predstavljaju medjunarodnom ziriju, koji na kraju proglasava najorganizovaniju marinu; najbrod; najcicu itd.
Karneval se do sada odrzavao u zadnjoj sedmici avgusta, i mislim da ce tako i ostati. Sve informacije u vezi karnevala mogu se dobiti u maticnim marinama, posto su one ( marine ) na vreme obavestene o odrzavanju istog.
U emisiji "Na vodi" su imali prilog o karnevalu, pa mozda ne bi bilo lose da ga ponove, da narod zna ocem' se radi.

Pozdrav svima.
Nazad na vrh
maliv

Pridružio: 31 Dec 2006

PorukaPoslao: Uto, 13 Feb 2007 10:46:10    Naslov: dobra volja Odgovoriti sa citatom

za plovidbu je potrebna dobra volja ja sam zaintresovan da ucestvujem u bliko kakvom desavanju na vodi, a ako se polovi tim bolje. Regata koju u organizaciji lucke kapetanije vise podseca na piknik nego na regatu ali i to je bolje nego nista. Ako autori emisije na vodi imaju volju i zelju da organizuju imaju moju podrsku!
Nazad na vrh
aleksiades

Pridružio: 02 Sep 2007

PorukaPoslao: Ned, 02 Sep 2007 17:47:42    Naslov: Odgovoriti sa citatom

TATANGA ::
Sto se regata tice, ostala je samo jedna. To je "Zivanic" regata, koja se odrzava pocetkom septembra, a u organizaciji Lucke kapetanije i traje dva dana ( mislim ), odnosno jedan ceo vikend.
...

Nista,
samo sam hteo da ozivim staru temu, ipak je sad septembar,
a do sada niko nista nije najavio,
valjda su jos svi na odmoru

Wink
Nazad na vrh
Zoran_C

Pridružio: 13 Jun 2008

PorukaPoslao: Sub, 14 Jun 2008 09:45:33    Naslov: Regate Odgovoriti sa citatom

Grupa nautiara iz Novog Sada koji sebe nazivaju "Dunavski kapetani" takoe svake godine organizuje regatu. Mislim da plove Dunavom, Tisom i malo kanalima. Omiljena destinacija im je Beej.

Takoe postoje okupljanja ljudi koji su nekada plovili na regatama "Ilustrovane". Plovi se do Segedina, najcesce ovo idu Novosadjani, dok nautiari iz Beograda vie vole erdap.

Mi planiramo sredinom avgusta meseca put Segedina, ako dobijemo svi vize. Ako ne, onda bi plovili Dunavom, Tisom i posle kanalima do Sombora i malo iznad do Bajskog kanala, ebe foka... Trajanje 2 do tri nedelje.

Postavio sam na www.beogradac.com putopis sa prve regate na koju smo mi ili. Planiram i ostale. Ukupno smo bili na 4 regate, i mogu da kaem da mi je krivo to se vie ne organizuju. Mada te regate su imale i dosta mana i propusta, ali mislim da je bilo jako lepo...

Takodje mislim da bi bilo jako lepo da opet krene neka regata, i nesto mi govori da bi NAVODI mogli da organizuju. Sajt i forum su jako poseceni, postoji emisija koja bi privukla sponzore, jo neki asopis ili nedeljnik da prati i to je dovoljno. Podravam inicijativu Smile
Nazad na vrh
IvanJ

Pridružio: 07 Jun 2008

PorukaPoslao: Sub, 14 Jun 2008 11:15:05    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Odlicna ideja. Ziva steta je da "Na vodi" nema svoju regatu. Makar i uz neko simbolicno uscesce, verujem da bi odziv bio veliki.

Zorane, odlican ti je tekst o regati ilustrovane. Smile
aleksiades

Pridružio: 02 Sep 2007

PorukaPoslao: Sub, 14 Jun 2008 17:43:36    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Bravo Very Happy

Samo da informacije ponu bre da krue, da svi zainteresovani blagovremeno saznaju ta se sprema..

Pa neka bude i 5-6 amaca - dosta je za provod Laughing

Podrka i za urednitvo Na vodi ako uspe da organizuje neto sa onima koji ve to rade... Pa neka je i produeni vikend, ne mora da se meri nedeljama...
Nazad na vrh
dragana

Pridružio: 29 Nov 2006

PorukaPoslao: Sub, 14 Jun 2008 19:13:51    Naslov: regata Odgovoriti sa citatom

avgusta 20007 godine odrzana je regata dunavskih kapetana . plovilo se od novog sada do bezdana,sedam dana oko dvadeset plovila raznih velicina.
boban91

Pridružio: 08 Dec 2007

PorukaPoslao: Ned, 15 Jun 2008 17:04:53    Naslov: re Odgovoriti sa citatom

svima koji su dali svoj doprinos ovoj temi svaka cast.naravno i ja se pridruzujem apelu za organizaciju regate u organizaciji ovog sajta.mislim da bi ideja bila idealna jer se mi svi ovde manje vise poznajemo bar preko razmene informacija koje su,bar za mene,dragocene.kao zahvalnost svima vama koji ste svoje znanje i iskustvo stavili na raspolaganje kako drugima tako i meni unapred se prijavljujem za buducu regatu\NA VODI\pozdrav za sve Exclamation
Nazad na vrh
autarh
Gost

PorukaPoslao: Pon, 16 Jun 2008 21:56:45    Naslov: Re: re Odgovoriti sa citatom

ljudi ima neka regata od 26-29 e sad juna ili jula (samo sam u prolazu procitao), video sam plakat na marini..
ide se BGD TITEL ZRENJANIN TITEL BGD

pogledacu sutra pa ostavljam poruku kada tacno i info telefon, mislim da to organizuje marina dorcol ili tako nesto..
gledao sam na kartama to mu dodje oko 80 km u jednom pravcu...
Nazad na vrh
tangabravo

Pridružio: 21 Mar 2008

PorukaPoslao: Čet, 19 Jun 2008 15:15:54    Naslov: druzenje regate i ostalo Odgovoriti sa citatom

Ja sam uvek za bilo sta sto e desava na vodi pa ako nista onda sa plasticnim kinezima od 2m.a i ja pamtim regate ilustrovane, uglavnom imate moju podrsku a bice tu joskoji glas ZA. Dobro more
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Gedoras

Pridružio: 24 Maj 2008

PorukaPoslao: Pet, 20 Jun 2008 10:24:41    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ljudi, u cemu je stos sa tom regatom, zasto je to toliko komplikovano za organizaciju, rekao bih da na ovom forumu ima dovoljno ljudi koji bi to mogli da odrade, sto je mi sami ne bi organizovali?

Ajde neka neko od iskusnijih navede koje elemente treba da sadrzi jedna solidna regata, pa da napravimo presek troskova. Jbg, ako ne mozemo da nadjemo put, napravicemo ga. Wink

Pozdrav,
autarh
Gost

PorukaPoslao: Pet, 20 Jun 2008 11:16:36    Naslov: Odgovoriti sa citatom

samo da javim da je regata (Beograd Titel Zrenjanin Titel Beograd) 26-29 jun-a , u organizaciji NGO Dunavski Propeler a povod je neka konferencija o kanalima Srbije koji ce se odrzati 2009...

ja najverovatnije necu zavrsiti brod do tog momenta tako da ja odpadam , ali ako se organizuje neka nova javite Smile
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Sledeci
Strana 1 od 17

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Portal NA VODI © 2016