:: Pogledaj teme - CRNI DANI ZA SPLAVARE
 forum
NAUTIČKI FORUM

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

CRNI DANI ZA SPLAVARE

Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
SanjaM

Pridružio: 15 Okt 2010

PorukaPoslao: Sre, 02 Feb 2011 12:08:57    Naslov: CRNI DANI ZA SPLAVARE Odgovoriti sa citatom

Ovo prolee e biti upavo za nas!
U pripremi je novi Plan postavljanja plovnih objekata i izmena postojee Odluke o postavljanju plovnih objekata...Sam Plan e sadrati zone dozvoljene i nedozvoljene za postavljanje splavova, a Odlukom e biti propisana silnan administracija i nain dobijanja mesta za splav (preko preduzea Beogradvode). Bie dosta komplikovano i skupo. Prema svemu ovome, moi e da ostane oko 40% postojeih splavova.
U odnosu na pre, kljuna razlika je u tome to imam utisak da e se svi ovi novi propisi veselo primenjivati. Drutvo se naotrilo, jedva ekaju da sve ovo usvoje pa da inspektori krenu u akciju. Prvo globe, pa reenja o uklanjanju jer ste u zabranjenoj zoni, pa lepovi i-ao- na groblje
Ako ne to, ako ostanemo na svome mestu, slede takse, kapetanije, formulari,potvrde, izjave, konkursi, jurcannje po alterima, jurcanje "veza"
Dolaziemo i dalje preko rupaga i blata, sa strujom koja visi sa grana kao pageti...
Sve se to uveliko priprema, polu-tajno, sad po zimi a, kad dodje prolee, nee nam biti dobro!
Niste znali da smo "eksluzivni"? Sada ete saznati.
Mi imamo, neki nemaju, a eleli bi da imaju, da ONI malo budu "eksluzivni". Oni znaju kako se to biva, ako mi ne znamo. Embarassed
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Portal NA VODI © 2016