forum
NAUTIČKI FORUM

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

KAMPOVANJE - Zilava ada
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
blacky1704

Pridružio: 20 Dec 2008

PorukaPoslao: Čet, 19 Feb 2009 00:43:22    Naslov: Odgovoriti sa citatom

gosn momo nalazim se na 1095 km dunava,desna strana malo iznad ulaska u kanal ( 50 m ) nadjete li se tu kojim slucajem, dodjite na casicu razgovora
pozdrav
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
seva-2

Pridružio: 11 Dec 2008

PorukaPoslao: Čet, 19 Feb 2009 08:29:40    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hvala blacky 1704, vrlo rado.

Poslednji izmenio seva-2 dana Pon, 13 Apr 2009 10:09:37, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
gorance

Pridružio: 07 Jan 2009

PorukaPoslao: Čet, 19 Feb 2009 10:39:33    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Momo,
Pazljivo procitah celu temu,sve mi je jasno,imao sam tu srecu da veliku vecinu opisanih mesta sam posetim,posebno Kostolacki dunavac,deo oko plaze Gaj...
Odusevila me je prica o ko 3,8kg teske deverike Very Happy
Voleo bih da vidim poneki fotos pomenute azdaje Very Happy
seva-2

PorukaPoslao: Čet, 19 Feb 2009 11:12:28    Naslov: Odgovoriti sa citatom

--gorance--
Sve to i mnogo vise sam zabelezio na traci kamerom. Radim na tome da prebacim "cifrovanjem" na disk, a zatim cemo svi moci da gledamo na svojim kompjuterima. Videcete, deverika je bila LEPA.

Pozdrav Moma S.

Poslednji izmenio seva-2 dana Pon, 13 Apr 2009 10:11:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
LJilja Radmanovic

Pridružio: 06 Feb 2009

PorukaPoslao: Sub, 21 Feb 2009 13:12:08    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zadnju turu mreza sam podavio, u levoj obali dunavca, preko puta logora i sa cunom sam se vracao glisirajuci punim gasom da malo izduvam Dzoniku 9,9 jer svo vreme dok izbacujem mreze on radi pod ler-gasom. Primetio sam u siklji jednog starijeg coveka kako popravlja svoju cetvorku , nedaleko od naseg logora.

Vec je palo vece i ja sam sa Ljiljom kafenisao u udobnoj stolici letnje garniture mazeci Malisu koji mi je legao preko nogu. Kad evo "novog" komsije, pozeleo nam je dobro vece i izvinjavajuci se sto smeta, zamolio me je da ga odslepam do Kostolca. I kaze da ne bi on sebi dozvolio da nam smeta, ali je u bezizlaznoj situaciji. Bez reci sam skinuo cetvorku sa pulta-daske na kojoj je visela i dao mu je s tim da mi je sutra vrati. Zahvalio se od srca, zakacio moju cetvorku za zrcalo svoje siklje i otisao u pravcu Kostolca. Ljilja sve to gleda i komentarise:
-" Nisi od coveka uzeo ni licnu kartu ! I odkud znas kome si dao motor?" -" Hm, dao sam sirotom i postenom coveku, koji nece nikada da me prevari, jer pre svega on ceni to sto sam mu pomogao." I zaista, sutra oko podne evo matorog i sa flasom dobre ljute u znak zahvalnosti.

I do kraja leta svaki put kada je prolazio tu Dunavcem pored nas, pozdravljao nas je mahajuci sesirom.

Prijatan vikend Forumasi Moma S.

Poslednji put izmenio LJilja Radmanovic dana Pon, 01 Apr 2013 17:36:33, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa
seva-2

PorukaPoslao: Uto, 24 Feb 2009 13:55:34    Naslov: Odgovoriti sa citatom

*

Ovako sam krenuo iz marine, bez rizika vec krenuo sam da stignem ... !

S obzirom da sam krenuo na 5-6 meseci, a sa namerom da za svo vreme ne dolazim u Beograd i da dobro znam sta je kampovanje, kao posledica je bilo da je Seva izgledala pretrpano, mada je sve bilo na svom mestu i nije se bojalo cak i salauke !

Poslednji put izmenio seva-2 dana Sub, 25 Jul 2015 18:40:05, izmenio ukupno 7 puta
Nazad na vrh
seva-2

PorukaPoslao: Uto, 24 Feb 2009 14:14:00    Naslov: Odgovoriti sa citatom

"I stigao sam ! Seva"je na najboljem mestu na Zilavoj Adi

I vec ujutru kada smo krenuli ja i Malisa iz Ivanovackog Dunavca, gde smo predhodnu noc prenocili, razmisljao sam o mestu na Zilavoj Adi, gde cu postaviti kamp ! Tajna mi je zelja bila da se smestimo u pre svega zavetrinu od kosave, jer taj potez Labudovog Okna je poznat po tako reci svakodnevnoj kosavi. Samo mesto me nije mnogo brinulo, jer sam bio opremljen odlicnim instrumentima i alatom za uredjenje prostora. Kao na primer "partner" motorna testera, a tu su i kosa, lopata, riljac-asov i mnogo toga jos !

*

Poslednji put izmenio seva-2 dana Sub, 25 Jul 2015 18:46:36, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh
seva-2

PorukaPoslao: Uto, 24 Feb 2009 14:21:50    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pribor ja na svom mestu. Ovde su stajale neupotrebljene mreze. Poneo sam 56 mreza, razlicitih velicina ( prema nameni ), a upotrebljavao sam samo 26 za "davku" i dve po 97 metara duzine za "povrsinu".

Poslednji put izmenio seva-2 dana Pon, 01 Apr 2013 19:07:11, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh
seva-2

PorukaPoslao: Uto, 24 Feb 2009 14:31:45    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sator i baldahin u funkciji, a ljubimci idu zamnom da ih nahranim. I sve se to desava u pola pet ujutru. Mnogo puta sam im obecavao da ce zavrsiti u supi, ali sve je to ostala sala.

Posto sam pretezno ribario nocu, pa i kada sam spavao, uvek sam ustajao pre zore i prvih suncanih zraka. Tako da sam rado koristio "iglo" sator za dremku, koji mi se tako svidjao u vreme odmora.

Poslednji put izmenio seva-2 dana Pon, 01 Apr 2013 19:11:55, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh
seva-2

PorukaPoslao: Uto, 24 Feb 2009 14:34:51    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pod baldahinom se igrao "jamb" do duboko u noc. Ljilja se postarala i napravila zastitnu mrezu od "tila", tako da su komarci ostali bez obroka. A od tankog materijala ( panama ), bila je napravljena zastita od vetra. A i drustva je bilo dovoljno.

Poslednji put izmenio seva-2 dana Uto, 17 Apr 2012 12:35:35, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh
seva-2

PorukaPoslao: Uto, 24 Feb 2009 14:40:16    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Malisa je mator, ali i u penziji je ostao glavni OFICIR ZA BEZBEDNOST kampa. Ujedno, dobio je svog VASPITANIKA, pile Coka.

Nesto mu poverljivo sapuce. Verovatno.

Poslednji put izmenio seva-2 dana Uto, 17 Apr 2012 12:39:49, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh
seva-2

PorukaPoslao: Uto, 24 Feb 2009 15:17:23    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pile Coka, je obozavalo da sa mnom spava i razgovara. Kao mala je vec pokazivala inteligenciju i brzo ucila sta je zivot.

Imao sam obicaj da na terasi Seve legnem preko dana i zaspim, jer ustajem pre svitanja. I uvek kada se probudim, na grudima mi lezi Coka, a Malisa na nogama. Pa zar se to ne zove "sreca".

Poslednji put izmenio seva-2 dana Čet, 03 Dec 2009 09:06:37, izmenio ukupno 7 puta
Nazad na vrh
seva-2

PorukaPoslao: Uto, 24 Feb 2009 15:22:37    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mali pacici su dobro hranjeni, brzo su rasli i vec su postali KUTRACI.

Poslednji put izmenio seva-2 dana Uto, 19 Maj 2009 12:21:50, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh
seva-2

PorukaPoslao: Uto, 24 Feb 2009 15:29:10    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Coka je rasla "ko iz vode" i volela je da se druzi. A Duja je obozavala.

Poslednji put izmenio seva-2 dana Uto, 19 Maj 2009 12:22:19, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh
seva-2

PorukaPoslao: Uto, 24 Feb 2009 15:32:57    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vise puta se desavalo da ljubomorni ljubimci me ostave bez dorucka.

Poslednji put izmenio seva-2 dana Ned, 22 Apr 2012 16:31:52, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Sledeci
Strana 3 od 29

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Portal NA VODI © 2016