forum
NAUTIČKI FORUM

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Ljubimci na vodi
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Marko SKM

Pridružio: 18 Avg 2008

PorukaPoslao: Sub, 28 Feb 2009 02:44:10    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Evo i nas ovo je moja drugarica Maza koja voli da se vozi samnom ali je sve redje vodim sa sobom jer mi uvek napravi cirkus zbog kucica lutalica u marini. Zadnji put dok sam ja otisao do kola da uzmem neke stvari ona je ispala iz camca i upala u vodu a mnogi od nas znaju kakva je voda na adi huji tj visnjickom rukavcu bas lepo mirise jel da e i to nije bilo sve otisla mi je pod ponton pa za malo da i ja ulazim u tu vodu.Tako da sve cesce putujem sam.

LJilja Radmanovic

Pridružio: 06 Feb 2009

PorukaPoslao: Sub, 28 Feb 2009 12:27:56    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Postovanje Marko SKM

Maza je lepa i graciozno izgleda . Nemoj je izbegavati , vodije uvek sa sobom , jer i ona je tada srecna sto je sa tobom.

Psi na camcima u pocetku se boje i malo su neodlucni , pa izgleda kao da su trapavi.Medjutim oni brzo uce .Moj Malisa je na camcu proveo punih dvanaest godina . U pocetku je ispadao u vodu . Na Krcedinskim adama sa krova laje na krave i padne u vodu . Podje sa mnom , na prednju palubu cuna i ja pocnem da izbacam mrezu i naravno pri tom cun mrda levo desno i on ispadne u vodu itd. Kasnije , kako smanjim gas i hvatam se za mrezu , on sam sidje u sredinu camca .

Jedino moras voditi racuna da pored vode ne nadje mrtvu ribu jer psi vole da se uvaljaju , a to strasno smrdi i prosto ne moze da se opere.

Marko SKM , dok imas psa raduj se.

POZDRAV MOMA S.
Marko SKM

PorukaPoslao: Sub, 28 Feb 2009 14:07:06    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hvala na savetu. Maza stvarno voli vodu i camac i u opste se ne ponasa trapavo za pravo cudo posto je inace plasljiv pas, nego jedini problem su te lutalice u marini ali valjda ce se sprijateljiti.
phillips

Pridružio: 09 Feb 2009

PorukaPoslao: Čet, 05 Mar 2009 20:27:32    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Maza je sjajna .

A sada da mi predstavimo naeg savskog macana Gonza , kojeg smo kao malog nali na Savi .

Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
phillips

PorukaPoslao: Čet, 05 Mar 2009 20:38:54    Naslov: Odgovoriti sa citatom

...ispostavilo se da on oboava da tamani kedere , direktno iz kofe....

Nazad na vrh
phillips

PorukaPoslao: Čet, 05 Mar 2009 20:40:49    Naslov: Odgovoriti sa citatom

... i pogled od pozadi ...

Nazad na vrh
peca

Pridružio: 26 Nov 2007

PorukaPoslao: Čet, 05 Mar 2009 22:02:21    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ovo je fantasticno.ko kaze da macke ne vole vodu.prava vodena maca
phillips

PorukaPoslao: Čet, 05 Mar 2009 22:21:12    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Peco , savske mace su udo. Oboavaju vodu a naroito ribu . Od njih nema anse da se love kederi ....

Nazad na vrh
phillips

PorukaPoslao: Čet, 05 Mar 2009 22:22:40    Naslov: Odgovoriti sa citatom

...
Nazad na vrh
phillips

PorukaPoslao: Čet, 05 Mar 2009 22:27:30    Naslov: Odgovoriti sa citatom

...a jue , dok sam spremala deveriku za ruak ...

horror izraz lica u fazonu : al' je ovaj keder porastao ...

Nazad na vrh
seva-2

Pridružio: 11 Dec 2008

PorukaPoslao: Pet, 06 Mar 2009 10:01:29    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dobar dan gospodjo phillips

Vas ljubimac Gonzo , prema svom izgledu , ima i odgovarajuce ime .Setih se moje komsinice , koja je imala macana , a zvao se Ceda . Prvi susret mog Malise i Cede , izgledao je ovako: Malisa uvidevsi Cedu , na stepenistu , krenuo je da se tuce , predpostavljam . Ceda onako krupan , ustao je polako i dostojanstveno , sa fiksiranim pogledom u Malisu . Malisa , je inace bio pametan pas , zastao je i u sirokom krugu , obisao Cedu , koji se takodje dostojanstveno poneo . Samo je seo na svoje mesto . I svaki sledeci susret , je bio sa uvazavanjem . Malisa je pravio manju distancu u mimoilazenju , a Ceda ga je uvazavao , time sto je svaki put ustao pa seo .

Ljubimci se ne mogu drugacije ni nazvati , jer njih zasluzuju samo dobri ljudi .

Pozdrav i volite svoje ljubimce . Moma S.
phillips

PorukaPoslao: Pet, 06 Mar 2009 17:56:16    Naslov: Odgovoriti sa citatom

[quote="seva-2"]Dobar dan gospodjo phillips

Vas ljubimac Gonzo , prema svom izgledu , ima i odgovarajuce ime .

Potovanje Momo , znai i vi ste primetili da je ime dobio na prvu asocijaciju koju sam imala kada sam ga ugledala Exclamation
Mnogo mi se dopao va Malia kao i celokupna tema Kampovanje na Adi zajedno sa svim piliima i paiima , koju sam itala prole nedelje .
Predivno ste doarali celu avanturu a i slikama dokumentovali raj na zemlji . Prosto dok sam itala , kao da smo i mi bili tamo .
Mada se Malia i nije ba pokazao kao najpouzdaniji oficir bezbednosti Laughing
to se ljubimaca tie , kao i u vaoj prii o Malii i edi , neverovatno je koliko su u stanju da istrpe kao dokaz odanosti svom vlasniku , ak i miroljubivu koegistenciju sa drugim vrstama koje , po prirodi stvari ,nikada ne bi podnosili . Tako smo i mi pre nekoliko godina na splavu imali maka Tomija koji je znao da postroji sve lokalne pse lutalice koje smo takodje hranili i brinuli se o njima , a oni jadnici znaju da je Tomi glavni
na splavu i niti da pisnu .
Nazad na vrh
LJilja Radmanovic

Pridružio: 06 Feb 2009

PorukaPoslao: Pet, 06 Mar 2009 19:16:02    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Gospodjo phillips

Dok sam citao Vas tekst , setih se dogadjaja koji se odigrao u Belorusiji, u Minsku sa Malisom :
-Naime , Malisa je prve dve godine svog zivota , ziveo sa mnom na camcu gde sam ja ribario, a on je obezbedjivao nas camac Sevu. Naravno , preko zime je bio u stanu . Uglavnom, Malisa i ja smo bili vezani drug za druga. Kada smo se preselili u Minsk, ja sam organizovao da i u radno vreme Malisa bude sa mnom. I tako u komsiluku su ga svi brzo upoznali. Da Vam ne pricam koliko je bio pametan, ali i na teritoriji stana i na teritoriji posla, on je uzivao potpunu slobodu i kretao se bez kontrole. Disciplinovano se ponasao i za kratko vreme se vracao i mojim brigama mesta nije bilo.

Medjutim, jednom prilikom, ja i nekoliko Belorusa kroz prozor vidimo Malisu kako uzurbano trci prema nama, okrecuci se, a za njim' talpa kerova lutalica. Svi smo poskakali i ko je sta u ruke uzeo i istrcali napolje da branimo Malisu! Kako smo izasli napolje potrcali smo u susret Malisi i poceli da vicemo, ne bi li uplasili talpu kerova. Kad ono, medjutim! Malisa kada nas je video, radosno je poceo da mase repom, a i svi ostali kerovi takodje . Mi smo stali i prosto postideli se. Pa on je doveo drustvo da ih sa nama ili sa mnom upozna. Naravno, postidjeni poceli smo da se smejemo i da ih gladimo po njihovim pametnim glavama. Naravno i nahranili smo ih i stekli novo iskustvo sa pametnim psima.

Eto i to se desava. Sve zivotinje su pametne, samo zavisi koliko ih mi shvatamo i razumemo.

Volite svoje ljubimce ! Pozdrav Moma S.
Marko SKM

PorukaPoslao: Ned, 08 Mar 2009 00:55:49    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Bas simpaticna maca.Pazite samo da se ne prejede Very Happy . Mnogo je lepa.
phillips

PorukaPoslao: Ned, 08 Mar 2009 18:36:25    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Momo , tkz. ivotinje bi naalost mogle mnogim ljudima da odre lekciju iz dobrote i ovenosti .
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 2 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Portal NA VODI © 2016