forum
NAUTIČKI FORUM

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Zivot na splavu tokom cele godine umesto na kopnu?
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
peconi

Pridružio: 28 Jun 2006

PorukaPoslao: Pon, 08 Dec 2008 08:45:55    Naslov: vladapop Odgovoriti sa citatom

Iz licnog iskustva:

Vladapop je odlican majstor veoma pedantan i precizan postuje rokove i radi veoma kvalitetno.

Takodje nesebicno pomaze svima pa cak i onima koji nisu zasluzili.

Zna i metalni camac da napravi
captjerry
Gost

PorukaPoslao: Pon, 08 Dec 2008 12:13:56    Naslov: Odgovoriti sa citatom

cini mi se da se tema ponovo pokrece,.
svaka cast suncokret. sem nekih tema hvalisanja o raznim podvizima ovdasnjih junaka, cini mi se da je ova ipak najistrajnija, sto znaci da nas vezu iste zelje i snovi.
Nazad na vrh
vladapop

Pridružio: 02 Dec 2008

PorukaPoslao: Uto, 09 Dec 2008 00:16:17    Naslov: Odgovoriti sa citatom

hvala PECONI
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Suncokret

Pridružio: 19 Sep 2008

PorukaPoslao: Sre, 24 Dec 2008 23:06:58    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Very Happy Pozdrav posle duze pauze! Ispitni rok me preokupirao, ali dobri su reziltati, rad se isplatio Very Happy
Captjerry, bila sam do Stare Kolibe danas. Svidja mi se kako izgleba, sa onim trscanim krovom, sva drvena. Nisam obratila paznju na pod, usla sam na blic posto nije bilo slobodnog mesta, ali svraticu jedan radni dan prepodne da to bolje osmotrim. Most je bas zanimljiv onako krivudav.
Citala sam negde da se tim trscanim krovovima menja jednom godisnje najpovrsniji sloj u debljini od 15 cm novom trskom. Nisam uspela da uocim na kakvom pontonu stoji brvnara, pretpostavljam da nisu burici.
Pre neki dan sam ponovo trazila na netu nesto o presovanom polietilenu, nadjoh nekoliko firmi koje to rade, evo nekih
http://www.polyplate.net/Proizvodi-PE-Ploce.php
http://www.bwc-bg.com/products-category.php?IDSubCategory=129&IDSektor=5
http://virmak.com/plastic/pe/presovne-ploce.htm
Da li je ovo polietilen za koji ste rekli da treba da se pojavi na Sajmu Nautike?
Sajam nautike ce biti od 11.3. do 15.3. 2009., jedva cekam.
Hvala vam na lepim zeljama.
Kako napreduju planovi za vasu kancelariju na vodi?

I ja mislim da se tema nije ugasila, nego zahladilo pa su druge preokupacije, i misli bas ne lete ka vodi. Ja verujem da cemo se jos dugo kuckati Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
captjerry

Pridružio: 21 Dec 2008

PorukaPoslao: Pet, 26 Dec 2008 23:58:36    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ooo, pozdrav drugarice...obradovao sam se kad sam video novu poruku na ovoj temi, posebno od poznatog mi nick-a....nije se ugasila....
da, to je taj presovani polietilen a firma BWC je firma sa kojom sam uspostavio saradnju...naravno, oni proizvode ploce koje idu u dalju obradu i za to ovih dana pravimo dogovor...kancelarija ce da priceka malo, bar dok bebi ne prodju grcevi, pa jedno mesec dana da se ja posteno naspavam ... Razz ...danas sam bio na Savi da potrazim mesto za bratovljev splav, on ima istu ideju kao ti da zivi na vodi i mogu ti reci da je sve puno do Umke a sa strane NBG-a do Jakova...neverovatno....dzabe smo se smrzavali....nadam se da se uskoro vidimo, najkasnije na sajmu, planiram i ove god da izadjem...
Nazad na vrh
vladapop

PorukaPoslao: Sub, 27 Dec 2008 20:01:56    Naslov: Odgovoriti sa citatom

evo ja sam i u ovim minusima na vodi po ceo dan uz dobru plinaru mogu vam reci da minus ostaje iza vrata a sto se tice mesta na savi dzaba trazis ako nemas dobrog kesa to si mogo da me pitas da ne dangubis dzabe
POZDRAV
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Suncokret

PorukaPoslao: Sub, 27 Dec 2008 20:10:15    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pozdrav, Captjerry!
I mene je obradovao vas mejl i sto tema nastavlja da se razvija! Very Happy
Znaci ima nas jos entuzijasta koji bismo da zivimo na splavu! To me raduje!
A sto se mesta za splav tice, izgleda da cemo ga lupom traziti. Ali dobro, kad se nesto voli, onda nije tesko baviti se time.
Zivo me zanima kakvi su ti pontoni od presovanog polietilena, ali brzo ce doci sajam nautike.
Pogledala sam vas sajt, svidja mi se!

Uzivajte u roditeljstvu, Captjerry Very Happy

Kuckamo se i sigurno vidimo na sajmu nautike!
Nazad na vrh
Suncokret

PorukaPoslao: Sub, 27 Dec 2008 20:15:31    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vladapop, pozdravljam entuzijazam! Volim kad cujem da neko zivi na vodi ili namerava!
Kad kazete dobrog kesa, sta to znaci, koliko je to okvirno? Da li pada cena u zimskim mesecima ili je to fiksno?
Nazad na vrh
captjerry

PorukaPoslao: Ned, 28 Dec 2008 00:27:24    Naslov: Odgovoriti sa citatom

znam vlado da nema, nego snimio sam letos neke "rupe" izmedju splavova ali je i to sad puno...snaci cu se ja za mesto nije problem...vise mi se plovilo nego sto mi se jurilo mesto...mozda se vidimo u pon ako si raspolozen...
videcemo te pontone mozda i pre, ali do sajma sigurno...ja sam vec napravio cetiri manja, kao test a sluze odlicno za onaj moj sistem...ako se pokazu i u praksi, izdrze sve testove eto ih u ponudi na prolece...
puno pozdrava
Nazad na vrh
Suncokret

PorukaPoslao: Sre, 31 Dec 2008 01:25:18    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dragi drugari, zelim vam srecnu Novu Godinu, dobro zdravlje i dovoljno srece da uzivate u zivotu! Very Happy
Veliki pozdrav za sve!
Nazad na vrh
captjerry

PorukaPoslao: Sre, 31 Dec 2008 02:16:41    Naslov: Odgovoriti sa citatom

hvala, sve najbolje i tebe i neka ova godina bude ta u kojoj ces ostvariti svoju zelju da napravis sebi dom o kome sanjas...puno zdravlja i veselja u novoj 2009.
pozdrav...
Nazad na vrh
Suncokret

PorukaPoslao: Sub, 03 Jan 2009 01:19:59    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Very Happy
Nadam se da cemo u novoj godini nastaviti sa zarom da razvijamo temu oko zivota na vodi, mnoge od nas vezuju ista interesovanja i zelje! Ja se odusevim kad vidim vase postove!
Uzivajte u Novoj Godini Very Happy
Nazad na vrh
tomm

Pridružio: 26 Avg 2008

PorukaPoslao: Sub, 03 Jan 2009 14:28:56    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Evo nekih novosti iz sveta Eco Life...
Praviti kucu sa velikim prozorima na juznoj strani. Strehu prepustiti toliko da leti prozor bude u senci kada je sunce u zenitu, da bi zimi, kada je sunce u nizoj putanji, odnosno nizem uglu, mogli suncevi zraci da probiju u kucu.
Ta streha bi bila ona glupava terasica iz spavace sobe. Fali tacan ugao sunca zimi-leti. Sad je idealno doba godine da se izmeri maksimalna duzina strehe (terase). Hvala Bogu.
vladapop

PorukaPoslao: Ned, 04 Jan 2009 21:00:21    Naslov: Odgovoriti sa citatom

POZDRAV ZA SVE I SRECNA NOVA GODINA I BOZICNI PRAZNICI A POSEBNO SUNCOKRETU ZELIM DA SE NASTANI NA REKU JER SAM PRATIO NJENE POSTOVE I VIDIM DA BAS IMA ZELJU
UZDRAVLJE SVIMA Very Happy
Nazad na vrh
Suncokret

PorukaPoslao: Pon, 05 Jan 2009 01:30:18    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tomm, to je bas zanimljivo! Kako ima raznih korisnih resenja!

Vladapop, hvala za lepe zelje!

Zelim vam svima srecan Bozic, i da ga obelezite onako kako vam najvise prija!
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sledeci
Strana 11 od 13

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Portal NA VODI © 2016