forum
NAUTIČKI FORUM

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Plovidba Beograd-Tekija-Beograd
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
marek

Pridružio: 25 Avg 2007

PorukaPoslao: Sre, 27 Avg 2008 14:39:05    Naslov: Odgovoriti sa citatom

hehe sve vise ljubitelja vode na forumu imam utisak da je voja uradio dobar marketing Very Happy
dobrodosli!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
voja zurka

Pridružio: 08 Avg 2008

PorukaPoslao: Sre, 27 Avg 2008 14:45:23    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sta kazete ljudi da para karneval napravimo 14.09.2008 godine? To je nedelja . Kao sto rekoh plovidba oko medjice i ratnog ostrva . Ostaje otvoreno gde cemo se okupljati .
A ja nista ovde ne prodajem pa da imam dobar marketing samo sam iznerviran cinjenicom da nemozemo svi da ucestvujemo.
Nazad na vrh
vrlorad011

Pridružio: 30 Jun 2008

PorukaPoslao: Sre, 27 Avg 2008 15:02:09    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Bitno je da inicijativa postoji i da su forumasi za to zainteresovani.Imamo predlog za nedelju 14 septembar i mislim da je termin ok.Predlazem da se o ovoj akciji dogovaramo na posebnoj temi koju cemo otvoriti na forumu.
Samo hrabro Cool
Nazad na vrh
voja zurka

Pridružio: 08 Avg 2008

PorukaPoslao: Sre, 27 Avg 2008 15:10:02    Naslov: Odgovoriti sa citatom

otvorena je nova tema pa pisite i tamo
Nazad na vrh
johnson

Pridružio: 21 Apr 2011

PorukaPoslao: Čet, 21 Apr 2011 18:01:30    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima!

Nasao sam ovu temu i mislio da se pridruzim, posto imam nesto slicno u planu. Planiramo gliserom od Segedina do Tekije na visednevno krstarenje sa zastojima na nekim camp mestima ili divlje kampovanje. Jedino sto jos ne znam su mogucnosti tocenja goriva od Beograda do Tekije. A to mi predstavlja problem posto mi motor dosta zedan Sad Osim toga, kada ulazimo u kazan, cega treba da se pridrzavamo ako je u pitanju gliser? Da li ima neke cake za koje treba posebno znati?

Hvala unapred na odgovoru i pozdrav svima iz Madjarske.
Sveti Djordje Savski

Pridružio: 29 Jul 2011

PorukaPoslao: Sub, 30 Jul 2011 01:26:36    Naslov: gliserom?!! Odgovoriti sa citatom

[quote="johnson"]Pozdrav svima!

Nasao sam ovu temu i mislio da se pridruzim, posto imam nesto slicno u planu. Planiramo gliserom od Segedina do Tekije na visednevno krstarenje sa zastojima na nekim camp mestima ili divlje kampovanje. Jedino sto jos ne znam su mogucnosti tocenja goriva od Beograda do Tekije. A to mi predstavlja problem posto mi motor dosta zedan Sad Osim toga, kada ulazimo u kazan, cega treba da se pridrzavamo ako je u pitanju gliser? Da li ima neke cake za koje treba posebno znati?

Hvala unapred na odgovoru i pozdrav svima iz Madjarske.[/quote]

Batice ovo je pisano pre tri godine! probudi nekoga sa PP. MIslim da za vrednost goriva koje e ti posrkati gliser moe da kupi pravu ladju Rolling Eyes
Misha DIPLOMAT

Pridružio: 21 Maj 2008

PorukaPoslao: Pon, 01 Avg 2011 20:09:35    Naslov: Odgovoriti sa citatom

johnson ::
Pozdrav svima!

Hvala unapred na odgovoru i pozdrav svima iz Madjarske.

Gliserom se isplati jedino da ga stavis na prikolicu i spustis ga negde u Tekiji, pa da onda lepo provedes odmor u Nacionalnom parku Djerdap opusteno i sa mnogooooooo manje para jer nemas ravnomerno rasporedjene mogucnosti za uzimanje goriva na tako dugackom putu. Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh
seva-2

Pridružio: 11 Dec 2008

PorukaPoslao: Pet, 12 Jan 2018 20:55:46    Naslov: Odgovoriti sa citatom

#

I bilo je i trajalo je ... ! I svi bi da se ponovi ... A ono traje i bez da se desi ... !
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Portal NA VODI © 2016