:: Pogledaj teme - Plovidba Beograd-Tekija-Beograd
 forum
NAUTIČKI FORUM

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Plovidba Beograd-Tekija-Beograd
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
bozza

Pridružio: 09 Mar 2007

PorukaPoslao: Čet, 14 Avg 2008 12:28:53    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vojo, ne izdrzah da se ne umesam...
Naime, mi smo se pre 2 nedelje vratili sa ture kojom ti sada ides, pa me je tvoj putopis podsetio na sve one sjajne prizore koji su nas sretali uz put...
U D. Milanovcu imas pitku vodu na Carinskom slepu i to ti je posle sve do Tekije i marine kod Joce Krofne, poslednje mesto gde mozes prici i sipati vodu direktno u brod a i napuniti baterije strujom...
Ako budete imali srece i da nemate vetra, put ce Vam biti uzivancija...
Pozdravite Porecku reku, kazane, vodenice...
3G ti kroz kazane verovatno nece raditi, tamo smo i mrezu gubili a hvatali samo rumune u romingu...
Pozdrav i mirne vode Vam zelim...
Vodite racuna o Nikoli kad dodje... Very Happy
Gremlin
Gost

PorukaPoslao: Čet, 14 Avg 2008 13:45:15    Naslov: Odgovoriti sa citatom

NEMA PORUKE

Poslednji izmenio Gremlin dana Pon, 09 Feb 2009 17:22:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
bozza

PorukaPoslao: Pet, 15 Avg 2008 08:33:42    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sem pitke vode, nazalost, ponekad je na vodi potrebna i medicinska pomoc, pa prakticno pitanje za Gremlina:
Gremline,
a kada, na primer, nekoga, recimo Batu, ujede osa za usnu, ko po pravilu prvi uskace u pomoc: ginekolog ili pedijatar?
Very Happy
Gremlin
Gost

PorukaPoslao: Pet, 15 Avg 2008 09:06:05    Naslov: Odgovoriti sa citatom

NEMA PORUKE

Poslednji izmenio Gremlin dana Pon, 09 Feb 2009 17:23:15, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
bozza

PorukaPoslao: Pet, 15 Avg 2008 09:13:32    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vidi Gremline,
nesto tu ne stoji... Very Happy
Kada je Dr Bosa pitala Batu kao svaki savestan doktor, da li je nesto pio i sta, ovaj rece: 2 piva!
Kada ga je nakon dodatnog "vizuelnog pregleda", priupitala da li je siguran u svoje reci, priznao je i za jednu kajsiju... Very Happy
Gremlin
Gost

PorukaPoslao: Pet, 15 Avg 2008 18:24:46    Naslov: Odgovoriti sa citatom

NEMA PORUKE

Poslednji izmenio Gremlin dana Pon, 09 Feb 2009 17:23:52, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
voja zurka

Pridružio: 08 Avg 2008

PorukaPoslao: Sub, 16 Avg 2008 01:05:15    Naslov: Odgovoriti sa citatom

dragi svi,
znam da me nije bilo dva dana ali evo konacno sam na mestu gde ima super nternet. Iako je tema Beograd-Tekija-Beograd evo mene u Kladovu. Ali da pocnem od pre neki dan. Put iz Golupca smo nastavili do Donjeg Milanovca. Put je stvarno zivopisan ( slike cete videti po mom povratku u bgd ) . Usput je pao rostil i to divni bifteci. Kupanje na 38 stepeni je bilo odlicno a pogotovu hladna piva. U Donjem Milanovcu smo stali na stek gde smo uspeli da natocimo vodu ali naravno nije bilo prikljucka za struju . Preporucio bih restoran zlatna ribica gde ima izvaredna riblja corba a pogotovu bi preporucio sveze pecenu lepinju od 600gr Smile . Posle popijenog kapucina krecemo put Tekije. put je stvarno ne svakidasnji a dubine su za ne verovati. Najveca dubina koju sam ja uhvatio je 65 metara ( imam dokumentovano ) . Pokazalo se dobro da imamo radio stanicu na brodu posto svi brodari javljaju na kom su kilometru i mozete se spremiti za rodeo na talasima kad prodje turisticki brod. U Tekiju stizemo oko 15h i to taman na tenis mec. Stajemo na plazu i odlazimo u obliznji restoran gde mezimo i gledamo tenis. Zanimljivo je da je bucka u tekiji u toku ali nismo videli mngo ljudi. Po zavrsetku meca odlucujemo se da krenemo do kladova ( tj znali smo od pocetka ali vam to nisam rekao ) . Posle deset kilometara dolazimo do prevodnice gde se u dogovoru sa kapetanom na tornju dogovaramo da sacekamo da digne dva sastava pa ce onda nas spustiti. Bogme to spustanje smo sacekali dobra tri sata. Slikao sam prevodnicu. Ljudi to je iskustvo za sebe. Ko kaze da se nije makar malo uplasio mislim da laze. Po izlasku iz prevodnice krecemo nocnu voznju do Kladova. U Kladovu smo stali u marinu koja je dobro zasticena posto svi najavljuju neko nevreme izmedju petak i subote. Posto nas prijatelj ima hotel koji jos nije otvoren a perfektan je mi smo u njemu odseli i brodske krevete i ljuljanje zamenili sa velikim lezajem, klimo... Ali ne zadugo jer uskoro se vracamo na brod i krecemo dugacak put ( 243km ) do bgd-a. Eto toliko od mene za sada . Kad se vratim opisacu vam povratak i okaciti slike.
Volite se i plovite rekama

Veliki pozdrav od Micka,Nese i Voje zurke
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
voja zurka

PorukaPoslao: Pon, 18 Avg 2008 11:58:49    Naslov: Odgovoriti sa citatom

dragi Svi,

ja sam i dalje u kladovu. Posle subotnjeg nevremana i oluje u kladovu je nastavio da duva vetar koji pravi talase preko 1,5 metara a vetar dostize i 40 km /h. NAdamo se da cemo sutra moci da krenemo put Beograda aonda slede slike sa plovidbe.
Do vidjenja
Nazad na vrh
ZUMBUL

Pridružio: 21 Jul 2008

PorukaPoslao: Sre, 20 Avg 2008 09:44:48    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vockeeeeeeeee, ti si moj idol!!! Kad porastem bicu ti!!!
Sledece godine idemo zajedno....
Coki ga!
Gorio

Pridružio: 23 Mar 2008

PorukaPoslao: Sre, 20 Avg 2008 11:45:01    Naslov: Odgovoriti sa citatom

E drugari ja sam se upravo vratios putesestvijeZemun-HE-Zemun.Bilo je fantasticno.Preziveli smo sve vremenske uslove sem snega.Talseod kosave,kod Rama i Golupca,oko 1,5m visine,jako sunce,nevremem kod Velikog Gradista,pomracenje meseca na Srebrnom jezeru,jak sevrni vetar,naravno hladan,i josdosta toga.Sve u svemu ko nije bio neka ide nece pogresiti.
voja zurka

PorukaPoslao: Pet, 22 Avg 2008 13:21:35    Naslov: Evo konacno i slika Odgovoriti sa citatom

dragi svi moreplovci i rekoplovci Smile
evo posle svih putesestvija uspeli smo sinoc oko 1830 da stignemo u Beograd. Slike mozete videti na adresi http://vojkan.b92.net/za%20web/Page.html
Malo da se sredim pa pisem kako je tekao povratak

Uzivajte u slikama
Nazad na vrh
Gremlin
Gost

PorukaPoslao: Pet, 22 Avg 2008 13:37:13    Naslov: Odgovoriti sa citatom

NEMA PORUKE

Poslednji izmenio Gremlin dana Pon, 09 Feb 2009 17:24:17, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
voja zurka

PorukaPoslao: Pet, 22 Avg 2008 13:42:24    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da Da . Vitini brodovi su presli najvecu kilometrazu kako u Beogradskom tako i u dunavskom akvatorijumu.
Nazad na vrh
Gremlin
Gost

PorukaPoslao: Pet, 22 Avg 2008 14:02:28    Naslov: Odgovoriti sa citatom

NEMA PORUKE

Poslednji izmenio Gremlin dana Pon, 09 Feb 2009 17:24:42, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
marek

Pridružio: 25 Avg 2007

PorukaPoslao: Pet, 22 Avg 2008 14:43:44    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Lepo lepo Dobrodosli nazad.
Koja je ono zgrada na slici sa lepim travnjakom ispred?
KOji su ovo brodovi - Vita uputite me.
Jeste li ih vi to vezali u voznji ili je to samo na jednoj slici?
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 2 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Portal NA VODI © 2016