forum
NAUTIČKI FORUM

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Uradi sam splav
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
vladapop

Pridružio: 02 Dec 2008

PorukaPoslao: Pet, 12 Dec 2008 00:09:37    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Cena je i vise nego realna tako da ja necu nuditi nikakvu cenu ali kao sto sam rekao u nekoj od predhodnih poruka nabavite materijal i ja cu vam to izvariti i pustiti na vodu a sa CAPTJERROM se dogovorite oko prevoza moje vas ruke za takvu platformu nece kostati nista samo iz razloga sto vi sad imate zelju a ne i mogucnost kao sto sam je i ja imao nekada a vidim da je i CAPTJERR imao isto iskustvo tako da od nas vam je dovoljno za detaljnije dogovore imat moje telefone na sajtu pa se cujemo!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
daxsm

Pridružio: 16 Nov 2008

PorukaPoslao: Sub, 13 Dec 2008 20:57:46    Naslov: Odgovoriti sa citatom

hvala vam obojici puno, zaista. Imamo vase brojeve, cujemo se onda na prolece, kad skupimo pare... jos jednom hvala puno
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Colonelo

Pridružio: 20 Jan 2008

PorukaPoslao: Ned, 14 Dec 2008 12:18:18    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Evo interesantne i korisne price o izgradnji splava. Vredi procitati
http://www.samsvojmajstor.com/Forums/viewtopic/t=1623.html
daxsm

PorukaPoslao: Pet, 22 Maj 2009 07:57:06    Naslov: Ostadoh sam Odgovoriti sa citatom

Posto sam, na moju veliku zalost, u ovoj "gradnji splava" ostao sam, morao sam znacajno da mu smanjim dimenzije. Sada one iznose samo 2,20m X 4m. Daske sam nabavo, zanima me koliko bi me sad kostala konstrukcija. Hvala unapred
Nazad na vrh
dushann

Pridružio: 12 Jun 2007

PorukaPoslao: Sub, 23 Maj 2009 00:39:48    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Uh to je dosta usko, nebih se ja zezao sa tim, to e i vetar da prevrne a kamoli malo vei talas Embarassed

Pridružio: 24 Apr 2007

PorukaPoslao: Sub, 23 Maj 2009 16:21:46    Naslov: Odgovoriti sa citatom

itam ove postove od lanova captjerry i vladapop, i neto mi milo oko srca. Nekako, ovakav mi ivotni stav vraa veru u ljude...zaboravio msam da to postoji.
Svaka ast momci, svaka ast!
Nazad na vrh
daxsm

PorukaPoslao: Sub, 23 Maj 2009 16:29:31    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da li se ostali slazu da je to preusko? Nece biti nikakve kucice, tende ili sl, pa ne bi trebalo da se prevrne jer je sva tezina nisko, na samoj vodi
Nazad na vrh
dushann

Pridružio: 12 Jun 2007

PorukaPoslao: Sub, 23 Maj 2009 22:05:06    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ako nebude nita iznad onda ok ali ako tendu fiksnu stavi pa dune vetar kakav zna na vodi biti....
Opet kaem moje miljenje, ja bi pravio vie priblino kvadratu ali ako nema nita gore onda ok.

PorukaPoslao: Ned, 24 Maj 2009 10:33:45    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Bice samo suncobran, kad se sprema jaci vetar skinucemo ga, a od talasa se nece prevrnuti
Nazad na vrh
BUCHO

Pridružio: 19 Feb 2009

PorukaPoslao: Uto, 26 Maj 2009 10:34:30    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Prijatelju, da ti dam i ja predlog koji sam licno isprobao i funkcionise. Mozda ce se profesionalci " poslogiravaju " ali veruj mi da resenje nije lose a mnogo je jeftino. Uzeo sam dvanaest burica, poredjao ih u tri reda po cetri bureta. U redu su burici poprecke i razmaknuti po sesdesetak cm tako da, racunajuci i precnik bureta dobijes nesto vise od cetri metra duzine. na njih naslanjas dve gredice 8x6cm i duzine 5m. Gredice se stavljaju na "kant" zbog vece nosivosti, i od ivice bureta 5-10cm. Zatim burice opases sinama sirine 4cm i sine srafovima pricvrstis za gredice. Ta tri reda razmaknes po pola metra i dasku srafis za gredice (bolje je nego ekseri). Daska moze biti 4m duzine. Tako dobijes platformu od 20 kvadrata nosivosti 2400 kg (korisna nosivost je oko 1000kg) Nije profesionalno ali posluzice za kupanje, suncanje i pecanje. po mogucstvu ugradis merdevine za izlazak iz vode i to je to. Trosak bez buradi je oko 150 evra sa sve farbanjem. (Burad sam dobio). Sluzice te nekoliko godina dok skupis pare za nesto bolje.
Nazad na vrh
VMilos

Pridružio: 08 Jul 2009

PorukaPoslao: Sre, 02 Jun 2010 18:12:49    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pozdrav, BUCHO
Postoji li neki crtez ili skica ovoga splava koji si opisao i da li bi je mogao postaviti ili mi poslati na mail ???

Hvala unapred
Nazad na vrh
seva-2

Pridružio: 11 Dec 2008

PorukaPoslao: Pet, 17 Jan 2014 13:25:16    Naslov: Odgovoriti sa citatom

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Tema zasluzuje vise paznje ... !
seva-2

Pridružio: 11 Dec 2008

PorukaPoslao: Pet, 12 Jan 2018 20:02:23    Naslov: Odgovoriti sa citatom

#

I bilo je i trajalo je ... I svi bi da se ponovi, a ono traje i bez da se desi ...
!

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Strana 3 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Portal NA VODI © 2016