forum
NAUTIČKI FORUM

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

gumenjak vs. plastika

Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
laki101

Pridružio: 19 Apr 2009

PorukaPoslao: Sub, 15 Sep 2012 17:06:11    Naslov: gumenjak vs. plastika Odgovoriti sa citatom

posto mi je metalni camac zreo za otpad na prolece sam odlucio da nabavim drugi camac
dilema je sledeca : plasticnjak (za sada je favorit tajmen, mada u obzir dolazi i dunas,primus 17 i sl. ) oko njih nemam nikakvih dilema, znam sta dobijam, sta gubim, jedini problem malo su skuplji za moj budzet

e sad ono sto gledam kao alternativu jeste vojni gumenjak neki, zanima me kolko su oni izdrzljivi (cesanje o dno, grane, stice i splavove kod parkiranja i sl) i pogodni za dunav ? takodje me zanima posto su predpostavljam dosta stari koji su problemi koji se tu mogu javiti i kako proveriti pri kupovini da li vredi uzimati ? i bilo kakav generalni savet ili iskustvo vise nego dobrodoslo

motor trenutno imam t18, solidno stanje, e sad da li je to za taj gumenjak malo ili bi isao ok ? (kad se natovari 6-7 ljudi u njega pogotovo me zanima posto je to dosta cest scenario )
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Portal NA VODI © 2016