forum
NAUTIČKI FORUM

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Teretna elisa za Parsun 25 Power Thrust

Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Tiha

Pridružio: 04 Jul 2011

PorukaPoslao: Pon, 04 Jul 2011 11:32:42    Naslov: Teretna elisa za Parsun 25 Power Thrust Odgovoriti sa citatom

Cao Smile
Prvi put piem na ovom forumu i nadam se da e mi neko pomoi.
Imam veliku "ladju" i dosta teku, stavio sam PARSUNA 25 Power Thrust, i ok je. Majstor koji mi odrava taj motor mi je rekao da bi trebalo da stavim neku yamahinu ultra teretnu elisu i da bi to dosta popravilo performanse (trenutno ima elisu 8 7/8 neto neto...), postoji i neka 9 7/8 koja bi mi isto odgovarala ali majstor kae da bi bila mnogo bolja ta ultra teretna. Kada sam se raspitivao oko toga pola ljudi mi je reklo da mogu da stavim tu elisu a pola da nemoe to da se stavi na moj motor zbog menjaa? Ako neko ima iskustva sa tim ili slinim problemom molim Vas za pomo, isto da ne bacim 220 evra (koliko su mi traili za tu ultra teretnu yamahinu elisu)

Molim Vas za pomo...

Hvala.. Very Happy
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Portal NA VODI © 2016