:: Pogledaj teme - MAJSTORI, MAJSTORI I OPET MAJSTORI
 forum
NAUTIČKI FORUM

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

MAJSTORI, MAJSTORI I OPET MAJSTORI
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
skituljko

Pridružio: 07 Feb 2008

PorukaPoslao: Sre, 08 Apr 2009 19:03:05    Naslov: Odgovoriti sa citatom

drugari hvala na brzim odgovorima
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
chris cr

Pridružio: 16 Jul 2009

PorukaPoslao: Čet, 16 Jul 2009 23:13:17    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zdravo narode,

imam problem sa strujom pa bi mi treba neki majstor koji bi izasao na vodu da to pogleda.

Situacija je sledeca, akumulator mi se ne puni, alternator je servisiran pre 4 godine kada je uradjen i kompletan remont motora, od tada pa do pre mesec dana je stajao konzerviran... Manje ili vise sve funkcionise (vise nego dovoljno za neku laganu plovidbu) sem sto se akumulator ne puni, a kupio sam nov... U pitanju je mercruiser motor 85. god 3.8V6

Moze li neko da mi preporuci nekog elektricara ili mozda zna neki trik kako sam ovo da popravim?

Hvala unapred!

Pozdrav
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
isti

Pridružio: 10 Jan 2009

PorukaPoslao: Sub, 18 Jul 2009 18:33:06    Naslov: Odgovoriti sa citatom

chris cr ::
Zdravo narode,

imam problem sa strujom pa bi mi treba neki majstor koji bi izasao na vodu da to pogleda.

Situacija je sledeca, akumulator mi se ne puni, alternator je servisiran pre 4 godine kada je uradjen i kompletan remont motora, od tada pa do pre mesec dana je stajao konzerviran... Manje ili vise sve funkcionise (vise nego dovoljno za neku laganu plovidbu) sem sto se akumulator ne puni, a kupio sam nov... U pitanju je mercruiser motor 85. god 3.8V6

Moze li neko da mi preporuci nekog elektricara ili mozda zna neki trik kako sam ovo da popravim?

Hvala unapred!

Da li imas mogucnost da sa najobicnijim uredjajem izmeris napon akumulatora u mirovanju i koliko je napon kada motor radi?
pozdrav

Pozdrav
Nazad na vrh
mikica

Pridružio: 08 Maj 2008

PorukaPoslao: Pon, 27 Jul 2009 20:49:29    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja bih zeleo da mi neko pogleda elektriku i motor, a ko je u blizini Visnjicke marine. Takodje mi treba neko ko bi mogao da mi montira FishFinder. Imali li neko predlog ? Ako ne moze ovde javno (mada ni meni nije jasno zasto ne bi moglo) onda na pm.
Nazad na vrh
Gvozden

Pridružio: 27 Jul 2009

PorukaPoslao: Sre, 12 Avg 2009 02:01:19    Naslov: pravi majstori!? Odgovoriti sa citatom

Citajuci ove redove, stvarno bi bilo lepo zapisati kontakte poshtenih i dobrih majstora, Evo npr, moj kum hoce da radi kompletan motor volvomarine iz baylinera 2.0 150ks, mogu sve orginalne delove da nabavim, al kome da damo da odradi ceo posao? Da li ima neko ko daje pravu garanciju na odradjen posao kod nas? Mislim na pravu garanciju, kao formu ugovora, a ne kao casna rec...nije mala cifra, slozicete se. Nude se likovi, ali nisu u stanju da da poprave i najlakshe kvarove u roku.
Ja mogu da vam dam kontakte dobrih tapetara za camce i sl.
Ja vozim mali camac,ali stvarno uzivam u njemu. I nije mi teshko da platim kvalitetno odradjen posao, jer kad izadjem na vodu necu da razmishljam o bilo kakvom problemu oko motora i sl.
Nazad na vrh
nikolakm

Pridružio: 31 Avg 2009

PorukaPoslao: Čet, 03 Sep 2009 11:26:26    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima,nov sam na forumu...procitah svih pet strana o majstorima
i nacitah se svega i svacega...izgubio sam se kao igla u plastu sena...haos...mene konkretno zanima gde mogu da servisiram tomos 4,bio jadnik kod nekog u Smederevu veze nemam kako se zove taj "majstor"gori dosao nego sto je otisao...pa eto opekoh se i ja...pa sad ako neko zna odgovor nek mi pomogne... Crying or Very sad
mirevuk

Pridružio: 01 Maj 2010

PorukaPoslao: Ned, 02 Maj 2010 00:04:21    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dragi forumasi, kupio sam camac bez motora i potom motor Mercury 75hp. Treba mi kontakt nekog normalnog i ne preskupog majstoa koji bi mi to sve montirao ukoliko takvih ima u Beogradu. Unapred zahvalan
Nazad na vrh
seva-2

Pridružio: 11 Dec 2008

PorukaPoslao: Pet, 12 Jan 2018 21:24:07    Naslov: Odgovoriti sa citatom

#

I bilo je i trajalo je ... ! I svi bi da se ponovi ... a ono traje i bez da se desi ... !
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku     forum -> Na vodi Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Portal NA VODI © 2016